Wybierasz się na wycieczkę? Wybierz dobry plecak - Quechua MH500 40 L

Kasia
Wybierasz się na wycieczkę? Wybierz dobry plecak - Quechua MH500 40 L

Sezon na ekstremalne podróże już się rozpoczął, a nie ma dobrej wycieczki bez odpowiedniego plecaka. Jeżeli planujecie urlop w górach, już teraz sprawcie sobie sprzęt turystyczny, który pozwoli Wam w pełni cieszyć się wypoczynkiem.

Turystyczny plecak Quechua MH500 40 L – przestronny i funkcjonalny

Poszukujecie czegoś wytrzymałego z dobrą wentylacją, co pozwoli Wam na przenoszenie pełnego sprzętu turystycznego? Model Quechua MH500 świetnie nadaje się na wszystkie ekstremalne wycieczki.

Plecak wyróżnia się technologią Air Cooling, która przy pomocy stelaża i siatki tworzy przestrzeń między plecami i plecakiem, zapewniającą suchość naszych pleców nawet podczas wzmożonego wysiłku.

Łatwa regulacja szelek, wodoodporny materiał i przestronne wnętrze to kolejne atuty tego plecaka. Jest to produkt, charakteryzujący się unikalnym designem oraz trwałą konstrukcją, a wybierając go, mamy pewność, że dobieramy coś na dłuższy czas.

Nie na darmo Quechua MH500 objęty jest aż 10-letnią gwarancją. Tworząc ten plecak, producent wiedział, że wykonuje coś o niezwykłej wytrzymałości, co sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Żródło: decathlon.pl

Blog Comments powered by Disqus.