Wybieramy najlepszy krem do opalania

Kasia
Wybieramy najlepszy krem do opalania

Wakacje już się rozpoczęły, samorządy miejskie otwarły odkryte baseny, na plaży pojawia się coraz więcej turystów, a pogoda dopisuje. To najlepszy czas na opalanie, jednak wszyscy doskonale wiemy, że przebywanie na słońcu nie zawsze jest bezpieczne. Specjalnie dla miłośników promieni słonecznych przygotowałam zestawienie najlepszych produktów do opalania.

Czym powinien charakteryzować się dobry krem do opalania?

Emulsja do opalania powinna:

  • ładnie pachnieć
  • mieć kremową, łatwą do rozprowadzania konsystencję
  • nawilżać skórę
  • chronić przed promieniowaniem UV
  • być tolerowana przez każdy rodzaj skóry
  • być jak najbardziej naturalna

Oto moje propozycje.

Top 3 najlepszych emulsji do opalania

  1. Krem do opalania Nuxel Sun

Produkt nie tylko charakteryzuje się ciekawym zapachem, jego konsystencja sprawia, że łatwo rozprowadza się po ciele. Dostępny z filtrem o różnej wysokości, zapewnia odpowiednią ochronę przed słońcem. Jego największym atutem są właściwości nawilżające, dzięki którym zapobiega przesuszeniu się skóry na słońcu.

  1. Krem do opalania Bioderma

Produkt charakteryzuje się niską ceną w stosunku do jakości. Co więcej, jest to emulsja, wyróżniająca się dość dobrą tolerancją, przeznaczona właściwie do każdego typu skóry. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na długo. Głównym minusem kremu jest jego aplikacja, podczas jego nakładania, musimy uważać, aby pokrył całą powierzchnię ciała, zapewniając nam równomierne opalanie i dobrą ochronę.

  1. Clarins UV Plus

Odpowiednia propozycja dla alergików, emulsja bowiem wykazuje się bardzo wysoką tolerancją dla każdego typu skóry. Zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem, charakteryzuje się delikatnym, miłym zapachem. Ma przyjemną konsystencję i jest łatwa w rozprowadzaniu. Jego główną wadą jest wysoka cena.

To jest mój top 3 najlepszych kremów do opalania. Sama zdecydowałam się na Clarins UV Plus. Jest bardzo drogi, kosztuje bowiem ok. 140 złotych, ale dla mojej skóry to najlepsza opcja, zapewniająca mi kompleksową ochronę przed słońcem i niepowodująca alergii.

Blog Comments powered by Disqus.