Wiosenna sukienka dla mamy - Porady modowe blog - wejdź na moodni.pl

Kasia
Wiosenna sukienka dla mamy - Porady modowe blog - wejdź na moodni.pl

Zbliża się weekend majowy i z tej okazji razem z moją mamą, postanowiłyśmy sprawić sobie przyjemność i wybrać letnie sukienki.

Nie ma to, jak wiosenny spacer, podczas którego możemy nie tylko cieszyć się pięknym słońcem, ale również czuć się swobodnie i atrakcyjnie przez cały czas.

Niestety praca nie pozwala nam na chodzenie po sklepach codziennie. Ostatnią wolną sobotę wykorzystałam na samotne zakupy i w tym tygodniu nie potrafiłam znaleźć czasu. Korzystając z nowoczesnych możliwości, usiadłyśmy więc przed komputerem, aby skorzystać z możliwości zakupów online.

Kwiaty zawsze modne.

Moja mama uwielbia wszystko, co kwieciste i muszę przyznać, że wygląda w tym naprawdę dobrze. Już w pierwszym sklepie internetowym wypatrzyła sobie zgrabne cudo w odcieniach granatu. Była to naprawdę piękna, bawełniana sukienka, która przyciągnęła moje oko od pierwszego spojrzenia. A co więcej, była dostępna w pełnej gamie rozmiarów.

Chwilę później, moja mama miała otwarte już kilkanaście zakładek, na których można było zobaczyć sukienki w kwiaty w różnych odsłonach. Spędziłyśmy chyba dwie godziny, debatując, wybierając i zastanawiając się nad możliwościami. Kwiaty to wzór, który jest modny od wielu lat, a jego popularność wcale nie maleje, dlatego namówiłam ją na zakup dwóch sztuk z uzasadnieniem, że jeżeli nie wynosi ich w tym roku, będzie miała na następny. W takiej cenie warto kupować na zapas.

Moja mama nie jest do końca przekonana do zakupów online, ale z moją pomocą udało nam się dokonać zamówienia i właśnie czekamy na przesyłkę kurierską. Ja niestety tym razem nie wybrałam nic dla siebie, ale weekend majowy zamierzam spędzić w górach, a tam raczej sukienka mi się nie przyda.

Blog Comments powered by Disqus.