Ubierz młodą damę i jej lalkę z Lilli Lovebird - sukienka dla dziewczynki

Hania
Ubierz młodą damę i jej lalkę z Lilli Lovebird - sukienka dla dziewczynki

Każda młoda dama lubi naśladować swoją mamę a także inne postacie z telewizji. W związku z tym lubi się stroić, a przy tym zabawa z lalką sprawia jej wiele radości. Naśladują księżniczki, królowe, modelki i wiele innych postaci. Czasami wystarczy tylko zakupić dziewczynce ładną sukienkę, aby przenieś ją w bajkowy świat i pozwolić cieszyć się dzieciństwem.

Lilli Lovebird to marka odzieży dziecięcej z wielką pasją produkująca ubrania na małej wyspie Mauritius na Oceanie Indyjskim. Właścicieli zainspirowała ich własna córka, której zaczęli ręcznie szyć sukienki. Z czasem stworzyli własną markę i sieć butików, w których można kupić głównie sukienki dziewczęce w zestawie z sukienką dla lalki, a także piżamy.

Ubrania wykonane są głównie z bawełny, są kolorowe, głównie z falbankami, projektowane w taki sposób, aby głównie zainteresować dziewczynki.

Zobaczcie, czy nie są piękne te sukieneczki:

Sukienka w kolorze szaro-różowym dla dziecka i lalkiSukienka w kolorze granatowo-żółtym dla dziecka i lalki

Mam dla Was niespodziankę, do 14 maja włącznie takie sukienki możecie kupić już od 75,95 zł w sklepie limango.pl.

Aby zobaczyć pełną ofertę i złożyć zamówienie należy się zarejestrować. Nic do stracenia, warto, dużo ciekawych promocji.

Sukienka w kolorze niebiesko-fioletowym dla dziecka i lalkiSukienka w kolorze jasnoróżowo-granatowym dla dziecka i lalki

Blog Comments powered by Disqus.