Najmodniejsze torebki wiosna-lato 2018

Kasia
Najmodniejsze torebki wiosna-lato 2018

Czy Wy też macie kilka rodzajów torebek, a wciąż poszukujecie nowych, ciekawych modeli? Myślę, że modna, przestronna torebka to coś, obok czego żadna stylowa pani nie przejdzie obojętnie. To właśnie dlatego przygotowałam dla Was zestawienie najmodniejszych torebek w sezonie wiosna/lato 2018.

Torebki siatki

Dla nikogo nie jest chyba zaskoczeniem, że torebki, przypominające siatki na zakupy w dalszym ciągu królują na wybiegach. Pomimo ich pozornej pospolitości, są bardzo praktyczne, a modele znanych projektantów zachwycają stylem i wykonaniem.

Fot.1. Fot.2. Fot.3.

Skóra węża

Torebki ze wzorem przypominającym skórę węża modne były już w poprzednim sezonie. W dalszym ciągu jednak są bardzo popularne, gdyż stanowią świetny dodatek do egzotycznych, oryginalnych kreacji.

Fot.1. Fot.2. Fot.3.

Frędzle

Frędzle królują w tym roku zarówno w garderobie, jak i w dodatkach. Torebki z frędzlami świetnie nadają się do kreacji rodem z dzikiego zachodu. Z wybiegów nie schodzą również barwne, neonowe torebki z frędzlami, które wyróżniają się na tle dowolnego typu odzieży.

Fot.1. Fot.2. Fot.3.

Jasna kolorystyka

Skoro to torebki na wiosnę i lato, im jaśniejsze, tym ciekawsze. W barwach króluje soczysta limonka i jasna zieleń, czyli typowe, wiosenno-letnie odcienie. Takie dodatki na pewno nie zawiodą, kiedy na dworze słońce świeci wysoko, a na niebie nie ma ani jednej chmurki.

Fot.1. Fot.2. Fot.3.

Kolorowe torebki

W tym roku wszystko, co kolorowe jest modne. Lato i wiosna zawsze zachwycały barwami, jednak w tym sezonie producenci poszli o krok dalej i skupili się na torebkach z efektem kamuflażu. Nikogo więc nie zdziwi dodatek, pasujący kolorystyką oraz wzorem do modnej, letniej kreacji. W stylizacji króluje oryginalność i abstrakcja, które świetnie prezentują się nie tylko na wybiegach.

Fot.1. Fot.2. Fot.3.

Im ładniej na dworze, tym chętniej ubieramy się modnie, chcąc pokazać wszystkim nasze najnowsze stylizacje. Powrót pięknej pogody skłonił mnie do wyboru nowej torebki, postawiłam na białą z frędzlami, która świetnie dopasuje się do mojej letniej garderoby.

Blog Comments powered by Disqus.