Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w 2018 roku

Kasia
Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w 2018 roku

Moda letnia 2018 zaskoczyła nas wieloma ciekawymi nowościami. W tym artykule chciałam przedstawić najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne, jakie zobaczymy na plaży i na ulicach w tym sezonie. Zobaczmy, co przygotowali dla nas projektanci.

Nisko-profilowe okulary przeciwsłoneczne

Okulary charakteryzujące się wąską oprawką i niskimi soczewkami zyskały w tym roku zaskakującą popularność. Łatwo wpadają w oko i nadają całej kreacji efektu tajemniczości i subtelności.

Okulary przeciwsłoneczne z okrągłą soczewką

Aviatorki

Delikatne, owalne okulary stworzone z metalu i plastiku to ciekawa opcja dla miłośniczek stylu vintage. Takie modele zdecydowanie podbiły wybiegi, zachwycając panie z całego świata.

Lenonki

Lenonki znane są na całej kuli ziemskiej od lat. Od dawna widujemy je na wybiegach, a producenci nie zawiedli i w tym roku. Klasyczne lenonki na pewno niejednokrotnie spotkamy w letnich kurortach oraz na ulicach podczas słonecznej pogody.

Kolorowe soczewki

To nowość w 2018 roku. Wystarczy spojrzeć na ulicę, aby zobaczyć modne panie w okularach przeciwsłonecznych z kolorowymi soczewkami. Barwność pozostała również przy oprawkach, wciąż modne są białe, jednak coraz częściej widujemy również niebieskie, zielone i żółte.

Zdjęcie: bonprix.pl

W sklepach znajdziemy mnóstwo ciekawych okularów przeciwsłonecznych. Skoro już wiemy, co jest modne w tym sezonie, wystarczy, że znajdziemy ten model, który spodoba nam się najbardziej. Pamiętajmy, że przy wyborze warto zwracać uwagę również na filtry ochronne szkieł.

Blog Comments powered by Disqus.