Najmodniejsza letnia odzież do biegania – trenuj komfortowo

Kasia
Najmodniejsza letnia odzież do biegania – trenuj komfortowo

Bieganie latem bywa uporczywe ze względu na wysokie temperatury. Każdy, kto decyduje się na tę formę treningu, musi pamiętać o dobraniu odpowiedniego stroju sportowego. Postanowiłam Wam pomóc i wybrałam kolekcję dla osób początkujących oraz tych, które biegają systematycznie.

Strój do biegania dla początkujących

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, powinny wybrać odzież, która zapewni im pełen komfort. Wiadomo, że na początku nasza kondycja nie zachwyca, szybciej się męczymy oraz więcej pocimy, zwłaszcza gdy na dworze gorąco. Idealną opcją dla początkujących będzie więc kolekcja do biegania run dry firmy Kalenji.

W ofercie znajdziemy koszulki w różnych kolorach oraz krótkie spodenki lub legginsy, wszystko z termoaktywnego, oddychającego materiału, zapewniającego naszemu ciału suchość i odpowiednią temperaturę. Modele w zestawie możemy mieszać dowolnie, tworząc swój własny, indywidualny stój sportowy.

Do spodenek i koszulki musimy dobrać wygodne buty. I tutaj dla amatorów najlepiej nadają się buty run active - jest to obuwie biegowe z systemem amortyzacji CS pod piętą oraz oddychającą siateczką. Dzięki odpowiednim materiałom i profilowaniu buty zapewniają stopom możliwość oddychania oraz pełne bezpieczeństwo, chroniąc przed obtarciami i zmęczeniem.

Taki zestaw świetnie nada się dla osób, które chcą rozpocząć bieganie latem. Całość kosztuje ok. 200 zł i zapewnia pełną swobodę ruchów oraz komfort całemu ciału.

Strój do biegania dla zaawansowanych

Osoby, które są już zaprawione w bieganiu, potrzebują odzieży nieco bardziej specjalistycznej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W tym przypadku konieczne może okazać się połączenie kolekcji run dry, run comfort i run light.

Zacznijmy od butów do biegania run comfort, stworzonych specjalnie na potrzeby biegaczy. Charakteryzują się świetną amortyzacją i miękką pianką, zapewniają więc pełen komfort ruchu. Gwarantują stopie oddychalnosć i kompleksowe bezpieczeństwo, chroniąc przed otarciami i zmęczeniem.

Koszulka termoaktywna run light – lekka i luźna, zapewnia naszemu ciału możliwość oddychania, zatrzymując pot na zewnątrz. Charakteryzuje się ciekawym stylem, a odblaskowe dodatki sprawiają, że będziemy widoczni także po zmroku.

Spodenki run dry 2 w 1 to połączenie wygodnych legginsów z luźnymi spodenkami. Nie tylko każda kobieta wygląda w nich świetnie, ale również może liczyć na pełną swobodę ruchów. Termoaktywny materiał gwarantuje suchość i pozwala mięśniom utrzymać odpowiednią temperaturę, dzięki czemu biega się przyjemniej w każdej pogodzie.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy biegasz już od dłuższego czasu, dobry strój to podstawa, a więc nie zwlekaj, tylko wybierz strój odpowiedni dla Ciebie. Przedstawione wyżej kolekcje oraz wiele innych znajdziesz między innymi w internetowym sklepie Decathlon.

Blog Comments powered by Disqus.