Korektory kryjące niedoskonałości - nasze propozycje

Kasia
Korektory kryjące niedoskonałości - nasze propozycje

Nigdy nie korzystałam z korektorów do twarzy, ale kosmetyczka poleciła mi ostatnio, aby zacząć je stosować, ponieważ lepiej zakryją moje niedoskonałości.

Od jakiegoś czasu borykam się z alergią i nawrotem trądziku, przez co moja twarz nie wygląda ciekawie, a sam podkład nie potrafi zakryć wszystkiego. A komunia tuż tuż. Postanowiłam więc przyjrzeć się bliżej korektorom do twarzy i zrobiłam małe zestawienie tych, które mnie interesują.

1. Loreal Lumi Magique – korektor rozświetlający

Korektor, zawierający kompleks Liquid Light Technology, zapewniający dobre rozświetlenie skóry już przy niewielkim wykorzystaniu produktu. Podobno jest bardzo wydajny, pomaga zakryć nie tylko doskonałości, ale również cienie pod oczami, niwelując oznaki zmęczenia.

Cena: 19,99 zł

2. Guerlain Multi-Perfecting Concealer

Dobrze kryjący, bezpieczny dla skóry korektor marki z wieloletnią tradycją. Zakrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt i rozświetla.

Cena: 83 zł

3. Annabelle Minerals

Idealnie kryjący, o prostym składzie, przeznaczony typowo dla skóry z niedoskonałościami. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, ale podobno nieco wysusza i lepiej nie stosować go pod oczy.

Cena: 40 zł/ 4g

4. Lily Lolo

Dostępny w kilku kolorach, a w niektórych wersjach zawiera białą glinkę, posiadającą właściwości oczyszczające i ściągające. Pomaga zakryć zaczerwienienia i oznaki zmęczenia.

Cena: 43 zł/ 5 g

Te cztery korektory najbardziej przykuły moją uwagę. Jak widać, rozbieżność cen jest dość duża i nie każdy z tych produktów dedykowany jest typowo dla cery trądzikowej. Wciąż jeszcze nie zdecydowałam się na jeden z nich, ale skłaniam się coraz bardziej ku ostatniej pozycji. Obecność białej glinki nie zaszkodzi, a może jeszcze pomóc. Słyszałam też, że ten korektor naprawdę dobrze kryje.

Blog Comments powered by Disqus.