Komunikacja miejska i zapachy z nią związane - problem ludzkości

Kasia
Komunikacja miejska i zapachy z nią związane - problem ludzkości

Aromaty w pojazdach komunikacji publicznej.

Czy was też denerwuje ten smród, który czuć od ludzi jeżdżących autobusami lub tramwajami? Nie mówię tu tylko o typowych sztajmesach, ale o z pozoru normalnych ludziach, którzy wracają z pracy albo zakupów i wydzielają nieprzyjemną woń. Brak wentylacji oraz tłok w ciasnym wnętrzu sprawiają, że cała ta woń miesza się ze sobą, pozostawiając nieprzyjemne doznania dla nozdrzy. Myślę, że dobre antyperspiranty zamiast tanich perfum zapewniłyby tym ludziom wyższy poziom higieny. Ostatnia taka podróż skłoniła mnie do wycieczki do Sephory .

Zakupy w Sephorze - miłe zakończenie ciężkiego dnia.

W Sephorze jak zwykle kosmetyków nie brakowało, a ja od wejścia wpadłam w zakupowy trans. Kupiłam sobie flakon perfum, mydełko zapachowe i kredkę do oczu. Po powrocie do domu dokładnie się wykąpałam i wypachniłam. Na drugi dzień użyłam użyłam bardzo dobrego antyperspirantu BIOTHERM Deo Pure Roll-On Bio, abym przypadkiem sama nikomu nie przeszkadzała swoim zapachem.

W dalszym ciągu nie lubię komunikacji miejskiej, ale wiedząc, że czeka na mnie cała masa dobrej jakości pachnideł, muszę jakoś znieść nieprzyjemne podróże. Współczuję ludziom, którzy muszą spędzać w takich pojazdach więcej czasu.

Co więcej, Sephora oferuje również sprzedaż online, więc gdy nie mam czasu, a często tak się zadarza, zamawiam to, czego potrzebuję w internecie. Od czasu do czasu pojawiają się promocje, z których chętnie korzystam.

SEPHORA.PL

Blog Comments powered by Disqus.