Hit sezonu: kolorowe sandały! - Porady modowe blog

Hania
Hit sezonu: kolorowe sandały! - Porady modowe blog

Weekend majowy trwa, w tym roku bardzo ciepły i udany. Niektórzy zdąrzyli już wymienić buty na letnie, inni dopiero mają w planach. Pogoda w szczególności zachęca, aby wskoczyć w sandały. W tym roku modne są kolorowe sandały o pięknych żywych kolorach.

Sandały EVA MINGE Sandały są bardzo praktyczne i stabilne, dlatego zapewne każdy ma jakąś parę w domu. Tym razem polecam kolorowe sandały na płaskiej podeszwie lub koturnie w zależności od okoliczności. Modne są zdobienia, aplikacje, paski, kolory metaliczne lub jasne pudrowe.

Na krótkie wyjścia, około domowe przechadzki sprawdzą się sandały na koturnie lub na szpilce, oczywiście jeśli ktoś lubi taką wysokość. Kobieta wygląda w nich zgrabnie i po prostu kobieco.

Jeśli ktoś nie preferuje wysokiego obuwia to znajdzie bardzo ładne płaskie sandały, które można założyś i do spódnicy, i do spodni.

Źródło:

  1. Sandały skórzane japonki - bonprix.pl
  2. Sandały - bonpix.pl

Natomiast gdy ktoś zamierza wyjść na dłuższy spacer to w szczególności zalecam sandały płaskie wykonane ze skóry naturalnej. Skóra naturalna dobrze układa się na stopie, nie odparza, oddycha i wentyluje. Stopa nie będzie się męczyć, na płaskiej podeszwie nie powinny robić się odciski w związku równomiernym rozłożeniem masy. Przy tym podeszwa nie powinna być zbyt cienka, aby nie były wyczuwalne nierówności na drodze.

Źródło:

  1. Sandały ŁUKBUT - eobuwie.com.pl
  2. Sandały MERRELL - eobuwie.com.pl
Blog Comments powered by Disqus.