Bizneswoman wybiera aktówkę - Porady modowe blog

Bizneswoman wybiera aktówkę - Porady modowe blog

Coraz więcej kobiet kreuję się na bizneswoman. Dlaczego?

Zapewne lubicie niezależność i własne pieniądze, ktore można wydać na co się chce bez tłumaczenia i wymówek.

Praca na własną rękę otwiera horyzonty, pozwala się rozwijać i umożliwia ciągły wzrost (czasami spadek) dochodów.

Kobieta feministka lubi udowodnić swoją siłę i stara się ukazać wyższość nad mężczyzną lub innymi kobietami. Nie ulega wątpliwości, że osoba prowadząca przez dłuższy okres własny biznes musi być inteligentna, kreatywna, silna, cierpliwa.

Nieodłącznym atrybutem bizneswoman jest torba aktówka. Właściwie w tej dziedzinie nie ma dużego wyboru. Torba powinna mieć prosty krój, jednolity kolor, być odpowiednio pojemna.

Torba biznesowa wykonana ze skóry naturanej to symbol wysokiej klasy, podnosi rangę rozmówcy i powinna posłużyć przez długi czas.

Wnętrze koniecznie musi zawierać mniejsze przegródki na telefon, długopisy, wizytówki oraz osobiste gadżety.

Zewnętrza kieszeń to indywidualny wybór, aczkolwiek może być bardzo użyteczna dla przedmiotu, po który najczęściej sięgamy lub po prostu na klucze do mieszkania.

Kolor najczęściej wybieramy sugerując się kolorem butów - czarny, granatowy lub różne odcienie brązu. Na początek polecam najbardziej uniwersalny kolor czarny, myślę że jak ja, tak i każda kobieta najwięcej ma czarnych butów. Jeśli lubimy wychodzić w różnych butach to warto mieć kilka aktówek, podobnie jak torebkami.

Blog Comments powered by Disqus.