Bądź gotowa na Dzień Kobiet - Porady modowe blog

Bądź gotowa na Dzień Kobiet - Porady modowe blog

W Dzien Kobiet wyglądaj obłędnie :)

Każda kobieta lubi dobrze wyglądać. Nie jedna bez makijażu lub nawet lekko podmalowanych oczu czuje się nie swojo, krępująco, czegoś jej brakuje. Jeśli ktoś zwraca na nią uwagę lub wchodzi w kontakt z inną osobą może zacząć się peszyć. Kobieta z natury chce być piękna, można rzec, że taka jej rola, aby nacieszyć sobą cudze oko :)

Zatem zadbajmy o siebie w szczególności w te dni, kiedy napewno będziemy na pierwszym planie.

Dzień kobiet już wkrótce, dla jednych huczne święto, dla innych skromny kwiatek. Tak czy inaczej piękny uśmiech i dobry wygląd będzie idealnym wyrazem wdzięczności za złożone wyrazy uznania.

Oto kilka podstawowych trików, o których nalezy w ten dzień pamiętać:

  1. Sukienka lub inny, kobiecy strój, modne są połyskujące pastelowe kolory, dodatek cekinów, wzory w paski i groszki, rozcięcia, ale także jeans, szerokie spodnie, duże frędzle lub falbany, kolor pomarańczowy, żółty i mocny fiolet. W tym roku Dzien kobiet wypada w czwartek, w dzien roboczy. Gustowne stylizacje znajdziemy w sklepie quiosque.pl, który specjalnie na tą okazję przygotował promocję -30 % na wybrane modele.
  1. Makijaż: W tym roku tendencją będzie dążenie do naturalnego wyglądu, zatem nie stosujemy obciążającego pudru czy podkładu, ale zaakcentujmy oczy lub usta. Oczy pomalujmy artystycznie, używając brokatu, połyskujących cieni wychodzących od kości policzkowych przez skroń ponad łuk brwiowy. Kreski grube, bardziej geometryczne, brokatowe pod dolną powieką, ewentualnie czarne lub brązowe. Do podkreślonych oczu wystarczy lekka, matowa pomadka. Ewentualnie do lekkich oczu użyjmu soczystych pomadek w odcieniu malinowym lub truskawkowym.

Uwaga: www.douglas.pl przygotował dla Was rabat z okazji Dnia Kobiet -20% na makijaż twarzy przy zakupie za min. 199zł

  1. Uśmiech :)
Blog Comments powered by Disqus.