Canon Skaner Lide 220 9623B010AA - Porady domowe i firmowe

Witek
Canon Skaner Lide 220 9623B010AA - Porady domowe i firmowe

Skaner to bardzo przydatne, a niekiedy wręcz potrzebne urządzenie. Jeśli prowadzimy swoją firmę lub w jakikolwiek sposób wykonujemy pracę w domu zawsze zachodzi potrzeba zeskanowania dokumentów.

Canon Skaner Lide 220 9623B010AA to niewielkie urządzenie, charakteryzujące się wyjątkową elegancją. Dzięki niemu mamy zagwarantowaną najwyższą jakość skanowania w domu.

Urządzenie posiada opcję, dzięki której w nieskomplikowany sposób można dokonać rejestracji zdjęć i dokumentów w wysokiej rozdzielczości z opcją wysyłania do usług w chmurze za pomocą komputera.

Dzięki matrycy CIS do 4800 x 4800 DPI urządzenie zapewnia wysoką rozdzielczość skanowania oraz czytelny tekst.

Skaner wyróżnia się także barwnymi zdjęciami pełnymi szczegółów o precyzyjnych kolorach, a to wszystko dzięki czterdziestoośmiobitowej wewnętrznej głębi kolorów.

Skanowanie za pomocą skanera Canon Skaner Lide 220 9623B010AA jest niezwykle szybkie – jedna strona A4 300 DPI jest skanowana w zaledwie dziesięć sekund.

Na uwagę zasługuje również możliwość wysyłania poszczególnych dokumentów oraz zdjęć do usług w chmurze, takich jak Dropbox oraz Evernote, za pomocą komputera.

Zintegrowana pokrywa pozwala na łatwe skanowanie dokumentów w doskonałej jakości.

To zdecydowanie sprzęt wart rozważenia.

Blog Comments powered by Disqus.