Trampoliny dla dzieci – ranking 2018, sprawdź i wybierz najlepszą

Kasia
Trampoliny dla dzieci – ranking 2018, sprawdź i wybierz najlepszą

Trampolina dla dzieci. Uważam, że to bardzo fajne urządzenie dla maluchów. Jeżeli ktoś ma miejsce na podwórku, taka trampolina ogrodowa to idealna opcja dla dzieciaków, które na pewno chętnie się przy niej zabawią.

Poleciłam to mojemu bratu, który szybko podchwycił pomysł i poprosił mnie o pomoc w wyborze.

Jak wybrać dobrą trampolinę dla dzieci i które modele są najsolidniejsze i najbezpieczniejsze? Zobaczmy.

Trampolina dla dzieci – na co zwrócić uwagę

Każdy rodzic chce, aby trampolina, którą wybiera dla swoich pociech, była bezpieczna. Najlepiej więc wybrać produkt, który:

  • posiada siatkę zabezpieczającą
  • objęty jest certyfikatem jakości
  • ma dużą średnicę

Zabawa na trampolinie to świetna rozrywka dla najmłodszych, musimy jednak pamiętać, że powinna odbywać się tylko pod okiem osoby dorosłej.

Ranking trampolin ogrodowych 2018 (opracowanie własne)

  1. Trampolina Talent Comfort – Berg

Wysokiej jakości trampolina o średnicy 305 cm. Świetnie nadaje się do mniejszych ogrodów, charakteryzuje się wysoką klasą jakości oraz pełnym zabezpieczeniem. Firma Berg znana jest z tworzenia produktów z certyfikatem jakości, zapewniając dzieciom bezpieczeństwo i świetną zabawę.

Cena: 1570 zł

  1. Trampolina ogrodowa z siatką Hop-Sport

Jest to model tańszy, charakteryzujący się dużą wytrzymałością. Posiada stalową konstrukcję, odporną na uszkodzenia i odkształcenia. Ocynkowane sprężyny okryte są dwuwarstwowym materiałem oklejonym gąbką, zapewniając odpowiednią amortyzację. Model ten jest nieco mniejszy, jego średnica wynosi 244 cm.

Cena: 633 zł

  1. Trampolina ogrodowa z siatką Neosport

Charakteryzuje się solidną konstrukcją. Wyposażona została w wodoodporny materiał, zapewniający jej ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jest sprężysta, elastyczna, zapewnia dobrą amortyzację, a dzięki stabilnej budowie i wysokiej klasy siatce ochronnej zapewnia możliwość bezpiecznej zabawy.

Aktualnie modeli ciekawych trampolin ogrodowych jest bardzo dużo i większość z nich spełnia wymagania bezpieczeństwa. Te trzy modele przedstawiłam mojemu bratu jako najciekawsze, czy zdecyduje się na któryś z nich? Zobaczymy.

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem trampoliny dla swojego dziecka, być może ten ranking pomoże Wam w wyborze.

Blog Comments powered by Disqus.