Technologiczna deskorolka – rozrywka przyszłości

Kasia
Technologiczna deskorolka – rozrywka przyszłości

Pamiętacie, jak wiele lat temu oglądaliście „Powrót do przyszłości” i zachwycaliście się latającymi w powietrzu deskorolkami? Kto by pomyślał, że ponad 30 lat później naprawdę będziemy mogli znaleźć coś podobnego w sklepach?

Właśnie miałam okazję przetestować elektryczną deskorolkę KAWASAKI KX-PRO 8.0A, na którą naciągnął mojego brata jego syn.

Nie wyobrażałam sobie, że ten nowoczesny sprzęt zapewnia tak wspaniałą zabawę. Przyznam, że z innymi modelami nie miałam do czynienia, ale ten zadowolił mnie w pełni. A teraz kilka słów o samej deskorolce.

Kawasaki Balance Scooter – szybka jazda i świetna zabawa!

Jeżeli lubisz szybko poruszać się po mieście i chcesz skorzystać z pięknej pogody, technologiczna deskorolka Kawasaki idealnie nada się na wolne popołudnie. Nie spodziewałam się, że to takie proste. Po prostu wchodzisz na deskorolkę i jedziesz, a cała technologia zajmuje się resztą.

Jak to działa? Nowoczesne czujniki, żyroskopy oraz wysokiej mocy procesor sprawiają, że sprzęt porusza się sam, a my możemy cieszyć się przygodą niczym z naszego ulubionego filmu. Nasz Balance Scooter co prawda nie lata, ale jazda na dwóch kołach, umieszczonych w poprzek podstawy również wydaje się czymś abstrakcyjnym. Tymczasem teraz jest to możliwe!

Co daje nam KAWASAKI KX-PRO 8.0A:

  • pokonuje wzniesienia o kącie nachylenia nawet 30°
  • rozwija prędkość nawet do 20 km/h
  • zasięg do 20 km
  • wodoszczelna obudowa

Mój brat zapłacił za tę deskorolkę ok. 1400 zł plus koszty przesyłki. Sprzęt znalazł na stronie internetowej Komputronik, ale jest też w Saturnie i w innych sklepach. Wybrał ten konkretny model po tym, jak polecił mu go kolega z pracy.

Moim zdaniem Kawasaki Balance Scooter to świetna zabawa połączona z najnowszą techniką.

Dla młodzieży sprzęt idealny. Napewny każdy ucieszy się z takiego prezentu.

Takie deskorolki na ulicach możemy spotkać coraz częściej, a z pewnością pojawi się ich jeszcze więcej.

Kto wie, może niedługo powstanie model, który będzie unosił się w powietrzu ;)

Blog Comments powered by Disqus.