Saturn - ekspresowa pomoc dla studentów w awaryjnych sytuacjach

Kasia
Saturn - ekspresowa pomoc dla studentów w awaryjnych sytuacjach

Nie warto naprawiać sprzęty elektroniczne!

Sesja tuż tuż, a mi popsuł się laptop. W serwisie powiedzieli mi, że naprawa kosztowałaby porównywalnie do nowego sprzętu, stwierdziłam więc, że lepiej dokonać zakupu. Udało mi się odzyskać dane z dysku, niestety musiałam na gwałt szukać nowego komputera, żeby mieć na czym dokończyć rozpoczęte projekty.

Nie wiedziałam, że to takie tanie - nowoczesna elektronika w dobrej cenie

Poszukiwania zaczęłam od strony saturn.pl i przyznam szczerze, byłam mile zaskoczona. Z mojego starego laptopa korzystałam 7 lat i nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo technologia poszła do przodu i jak potaniała cała elektronika. Na zakup miałam przeznaczoną sporą kwotę, a komputer udało mi się kupić za niewiele więcej niż połowę całości. Resztę pieniędzy przeznaczyłam na myszkę i klawiaturę bezprzewodową, głośniki i akcesoria do telefonu.

W Saturnie produktów nie brakowało, więc miałam w czym wybierać. Ciesze się z nowego sprzętu i możliwości, jakie mi zapewnia. Teraz bez problemu dokończę projekty, a dzięki nowoczesnym funkcjom, mogę mój nowy ekwipunek wykorzystać także do ulubionych gier komputerowych.

DARMOWA DOSTAWA

Blog Comments powered by Disqus.