Rodzinna Wielkanoc – radość i dylematy z prezentami dla dzieci

Kasia
Rodzinna Wielkanoc – radość i dylematy z prezentami dla dzieci

Któż nie ma przyjemności z obdarowania dzieci prezentami?

Już niedługo Wielkanoc, a więc czas, kiedy w domu pojawi się cała rodzina. Bardzo ich wszystkich kocham i lubię też z nimi przebywać, ale jest jedna rzecz, która mnie panicznie frustruje w związku z tym spotkaniem. Każdy z nich ma już dzieci, a co za tym idzie, wszystkim wypada kupić jakiś prezent. Nie dość, że pochłonie to trochę kasy, to jeszcze dzieciaki pewnie będą niezadowolone z tego, co dostały, dziś tak trudno uszczęśliwić rozkapryszone urwisy... Tak przynajmniej myślałam przed Bożym Narodzeniem.

Łatwe i tanie zakupy dla dzieci online?

Dzięki Bogu natchnęło mnie na szukanie prezentów w internecie. Jest tam masa stron, takich jak urwis.pl, na których można kupić prezenty dla dzieci. Urwis.pl ponadto posiada zakładkę "Znane z tv" tak więc napewno wszystkie maluchy je znają i chciałyby się nimi bawić.

Uwinęłam się z całymi zakupami w pół godziny i nie musiałam się nigdzie ruszać. Wydałam nawet mniej pieniędzy niż zazwyczaj. Dzieciaki dostaną lalki, maskotki, samochodziki i gry planszowe a ja mam spokój.

Nagle myśl o zbliżającej się Wielkanocy zaczęła mnie ekscytować i już nie obawiam się spotkania z maluchami.

Z dorosłymi mamy umowę, że na Wielkanoc nie robimy sobie prezentów. Wystarczy że wspólnie spędziemy czas, pośmiejemy się, pójdziemy na spacer.

Rodzinne święta z pewnością będą udane.

Blog Comments powered by Disqus.