Ranking telewizorów

Kasia
Ranking telewizorów

Pisałam niedawno o cechach dobrego telewizora do oglądania meczu. Pozostając w temacie tego sprzętu, sprawdziłam rankingi i przygotowałam listę najlepszych telewizorów tego sezonu. Zobaczcie, na co warto stawiać w tym roku.

Samsung UE55KS7500

55-calowy telewizor z zakrzywionym ekranem, idealny do większego salonu. Posiada współczynnik płynności obrazu, technologię odświeżania Picture Quality Index oraz różne funkcje poprawy obrazu, dzięki którym oglądanie filmów, rozgrywek sportowych oraz koncertów na tym sprzęcie jest czystą przyjemnością. Jeżeli zależy nam na dobrym obrazie, dużym ekranie i świetnych efektach dźwiękowych, warto postawić na ten model, choć nie jest tani.

Cena: 5 499 zł

Samsung UE55MU7002

Ten telewizor nie ma zakrzywionego ekranu, posiada jednak wiele innych atutów. Charakteryzuje się dobrymi głośnikami o mocy 40W, ma różne funkcje poprawy obrazu oraz opcję odświeżania Picture Quality Index. Technologia Smart TV zapewnia szybki dostęp do przeglądarki internetowej, a za pomocą Bluetooth możemy podłączyć do urządzenia inny sprzęt bez użycia kabli.

Cena: 3 949 zł

Philips 55PUS7502/12

Model ten charakteryzuje się 3-stronnym systemem Ambilight, emitującym kolorową poświatę, zapewniająca lepsze efekty obrazu podczas oglądania. Jest to sprzęt idealny dla wielbicieli sportu, gdyż świetnie oddaje ruchomość obrazu i pozwala dostrzec wszystkie szczegóły rozgrywki na murawie. Duży ekran i dobra moc głośników zapewniają przyjemne seanse przy kanałach sportowych i filmowych.

Cena: 3 999 zł

Sony Bravia KDL-49WE750

Najtańszy z wybranych, a jednak całkiem ciekawy model. Telewizor charakteryzuje się 49-calowym ekranem o rozdzielczości Full HD. Dzięki technologii Motionflow XR zapewnia dynamiczność ruchu. Jego dużym atutem jest tryb sportowy, urządzenie zapewnia idealną jakość dźwięku i obrazu, która umożliwia pełne emocji oglądanie meczów i rozgrywek sportowych.

Cena: 2 499 zł

Źródło: komputronik.pl

Blog Comments powered by Disqus.