Przydatne gadżety dla kibica. Mundial trwa, czy urządziłeś swój funclub?

Kasia
Przydatne gadżety dla kibica. Mundial trwa, czy urządziłeś swój funclub?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej już się rozpoczęły, a wraz z nimi u osób, które na co dzień niespecjalnie interesują się piłką, odezwał się zew kibica. Tak było w moim przypadku. Planujemy ze znajomymi oglądać każdy mecz naszej reprezentacji, a na takie spotkanie przyda się kilka ciekawych gadżetów.

Zastawa stołowa dla kibica, czyli talerzyki i kubki z motywem narodowym

Podczas oglądania rozgrywek sportowych zazwyczaj stawiamy na stole jakieś przekąski i napoje. Jeżeli spotykamy się z przyjaciółmi, warto przygotować odpowiednią zastawę. Aktualnie bez problemu znajdziemy papierowe talerzyki, kubeczki i sztućce stworzone specjalnie z okazji tak dużej imprezy sportowej. Zakup podobnych produktów pomoże nam stworzyć dobrą atmosferę do kibicowania.

Odzież sportowa – koszulki, kapelusze, szaliki

Co lepiej wpływa na dobry nastrój niż wygrywająca drużyna narodowa? Jeżeli chcemy w pełni pokazać nasze zaangażowanie w rozgrywkę, zapewnijmy sobie odpowiednią odzież kibica. Koszulki piłkarskie, kapelusze czy szaliki, oczywiście wszystko w barwach narodowych. Dumni Polacy na pewno nie zapomną o tym szczególe.

Farbki – czyli malowanie twarzy na mecz

Wielu kibiców lubi namalować sobie na twarzy narodową flagę. Nie musi to być obraz na całej powierzchni, wystarczą niewielkie malunki na policzkach, a już poprawia się nastrój kibica. Jeżeli chcemy dopingować naszą drużynę tak, jak na to zasługuje, pokażmy siebie z najlepszej strony i ozdóbmy swoje ciało narodowymi barwami. Farbki są łatwo zmywalne, więc nie ma obaw o zabrudzenia.

Gwizdki, trąbki, dekoracje – inne gadżety

Są osoby, które lubią dopingować w ciszy i takie, które muszą uczcić każdego gola wesołym okrzykiem. Jeżeli kibicujemy w klubie lub na większej przestrzeni, możemy wykorzystać gwizdki lub trąbki kibica, którymi oznajmimy wszystkim w okolicy naszą radość ze zdobytej bramki. W przypadku, gdy oglądamy mecz w domu, możemy pokój ozdobić girlandami lub balonami, oczywiście z motywami narodowymi lub wizerunkiem któregoś z polskich piłkarzy.

Blog Comments powered by Disqus.