Prezent na dzień mamy - Moodni.pl podpowiada, co wybrać

Witek
Prezent na dzień mamy - Moodni.pl podpowiada, co wybrać

Lada dzień kolejne ważne święto – dzień matki. W życiu każdego dziecka najważniejszą postacią jej rodzicielka. Bez względu na wiek, warto uhonorować jej dzień pięknym upominkiem. W tej sytuacji rodzi się następujący dylemat – który upominek będzie satysfakcjonujący dla najważniejszej kobiety w naszym życiu? Oto kilka podpowiedzi.

Prezent praktyczny

Część mam uwielbia prezenty praktyczne, czyli takie, które mogą jej się przydać w codziennym funkcjonowaniu. Dla miłośniczek sztuki kulinarnej dobrą propozycją może być robot kuchenny. ramka cyfrowa

Jeśli nasze mamy podążają za technologią, co zdarza się coraz częściej, to fantastycznym upominkiem może okazać się ramka cyfrowa z zaprogramowanymi – wspólnymi zdjęciami.

Prezent symboliczny

Drugą podstawową kategorią są prezenty symboliczne, które podkreślą pamięć i szacunek do mamy. Bardzo dobrym pomysłem może być wspólny portret, który zawiśnie na salonowej ścianie w domu rodzinnym.

Nieco bardziej nowoczesnym wariantem może okazać się mural, który nawiąże do wspólnych chwil grafiką i ciekawym cytatem.

Dekoracje wnętrz poza estetyką łączą w sobie również wspomniany wymiar symboliczny, dlatego dobrym pomysłem upominkowym może być oryginalna dekoracja, która uatrakcyjni dany mebel.

Ciekawym rozwiązaniem jest symboliczna figurka z wygrawerowaną dedykacją.

Alternatywne pomysły

Nie sposób zapomnieć o szerokim gronie pań aktywnych fizycznie. Każda kobieta z pewnością ucieszy się ze wyjazdu do salonu SPA, bądź ośrodka wypoczynkowego w którym czeka na nią moc atrakcji – nie tylko tych dla ciała, ale także dla ducha. Jeśli chcemy zmobilizować mamę do zwiększonej aktywności z powodzeniem możemy wręczyć jej kijki do nordic walkingu, albo zainwestować w karnet na siłownię.

Bez względu na rodzaj prezentu jednego możemy być pewni – nasze mamy z pewnością w głębi serca będą zadowolone, nie ze względu na rodzaj upominku, ale za pamięć, bo to właśnie ona jest najważniejsza.

Blog Comments powered by Disqus.