Prezent dla nowożeńców – co wybrać? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Kasia
Prezent dla nowożeńców – co wybrać? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Komunia już za mną, jednak to nie koniec imprez w tym sezonie. W przyszłym miesiącu czeka mnie wesele kuzynki, a więc najwyższy czas pomyśleć o prezencie. Zastanawiając się, co podarować nowożeńcom, przyjrzałam się produktom, które mogłyby przydać się młodej parze na nowej drodze życia.

Małe AGD

Urządzenia do kuchni przydadzą się każdemu, a para, która myśli o założeniu pełnej rodziny, na pewno wykorzysta je w pełni. Moją uwagę przykuł dobrej jakości blender Artisan 1,5 l z kielichem. Wiem, że taki funkcjonalny sprzęt zawsze się sprawdzi, zwłaszcza w dobie mody na zdrowe odżywianie, kiedy to koktajle owocowe lub mrożone domowe sorbety są na topie.

Spodobał mi się również mikser tej samej firmy – profesjonalny sprzęt z dużą miską i wygodną rączką. To nowoczesne urządzenie, które na pewno sprzyjać będzie wszystkim miłośnikom domowych wypieków.

Zastawa stołowa

Zastawa to prezent, który wykorzystywany jest jako podarunek weselny od wielu lat. Stylowe talerze i filiżanki sprawdzą się podczas rodzinnych przyjęć, których po ślubie będzie znacznie więcej. Koszt dobrej stylowej zastawy to ok. 300-800 zł, więc optymalnie. Oczywiście są również znacznie droższe produkty, jednak nie przesadzajmy. Moją uwagę przykuł komplet naczyń PlateBowlCup składający się z 13 elementów. Myślę, że byłby to fajny, funkcjonalny prezent, tylko czy połowa gości nie pomyśli o tym samym?

A może garnki?

4-częściowy komplet garnków Nobile kosztuje 1065 zł na Fabrykaform.pl. Nie jest to mało, a jednak za takie garnki warto dać więcej. Garnki są również tak powszechnym prezentem, że młoda para może otrzymać nawet kilka kompletów. Może jednak zdecyduję się na jeden z najpopularniejszych i najpraktyczniejszych podarunków.

Gotówka

Zamiast wybierać między kompletem pościeli, ręcznikami i robotami kuchennymi, mogę przecież włożyć w kopertę odpowiednią sumkę, a młoda para już sama zdecyduje, na co przeznaczy dodatkowe środki. Myślę, że tak właśnie zrobię, a jeżeli kuzynka będzie zainteresowana, polecę jej sklepy internetowe i produkty, na które zwróciłam uwagę, szukając pomysłu na dobry prezent.

Blog Comments powered by Disqus.