Piknikowo, czyli jakie wyposażenie zabrać ze sobą na piknik rodzinny

Kasia
Piknikowo, czyli jakie wyposażenie zabrać ze sobą na piknik rodzinny

Wybieramy się na piknik – co może nam się przydać?

Lubicie pikniki? Ja bardzo! Pogoda na dworze zachęca do spędzania czasu na słońcu, dlatego postanowiliśmy wybrać się na piknik na pobliską łąkę. Dobrze, że zaplanowaliśmy to kilka dni wcześniej, ponieważ okazało się, że w domu nie mam żadnych produktów piknikowych.

Czym prędzej zajrzałam na Fabrykaform.pl i wybrałam to, co przyda mi się nie tylko na piknik, ale również na wycieczce. Oto co zamówiłam.

Pojemnik na lunch Lunch Box O Eat

Pojemnik przystosowany jest do przechowywania dwóch osobnych posiłków. Zwróciłam na niego uwagę ze względu na stylowy wygląd oraz funkcjonalność. Pudełeczko pozwala na przygotowywanie potraw w mikrofalówce lub piekarniku (temperatura nie może przekraczać 100 stopni).

Jest to produkt, który bez problemu zmieści się w piknikowej torbie. Zgrabny, ciekawy, zapewnia idealne miejsce na kanapki oraz inne piknikowe smakołyki. Ja wybrałam kolor czerwony, choć dostępnych było jeszcze wiele innych.

Butelka Infuzyjna Feel na wodę owocową

W ciepłe dni nie może zabraknąć płynów, a butelka infuzyjna pozwala nam na zamianę wody w napój owocowy. Na dnie butelki znajduje się specjalna wkładka, która, zmieszana z wodą zapewnia smak ulubionych owoców. Co więcej, wkładki możemy wymieniać, dzięki czemu wszyscy członkowie rodziny mają szansę dostosować smak do indywidualnych upodobań.

Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. Z taką butelką urozmaicimy sobie piknik, dodając całości jeszcze więcej smaków i aromatów.

Torba termiczna z pojemnikiem On the Go

Wykonana z lekkiego syntetycznego materiału torba z łatwością pomieści wszystkie przygotowane potrawy. Produkt utrzyma odpowiednią temperaturę jedzenia i napojów i umożliwi ich wygodny transport samochodem lub na rowerze. Do torby dołączony jest plastikowy pojemnik, w którym możemy przechowywać kanapki oraz inne pyszności.

Z takim sprzętem piknik na pewno będzie udany. Oby tylko pogoda dopisała, a będziemy mieli okazję cieszyć się smacznym posiłkiem na świeżym powietrzu.

Blog Comments powered by Disqus.