Odtwarzacz mp3 – dobry gadżet czy przeżytek? - Porady domowe forum

Kasia
Odtwarzacz mp3 – dobry gadżet czy przeżytek? - Porady domowe forum

MP3 kiedyś miał każdy, później została wyparta przez telefony i iphony. Czy aktualnie można powiedzieć o wielkim powrocie do mp3?

Ja to mam pecha, najpierw problemy z laptopem, a teraz zepsuł mi się telefon, na którym odtwarzałam muzykę. Przyznam, że był to stary model, ale do tej pory dobrze mi służył i trochę mi go szkoda. Tym razem myślę o zakupie odtwarzacza mp3 z wejściem na kartę micro SD. Już dawno nie kupowałam takiego sprzętu, więc bardzo jestem ciekawa, co teraz oferują producenci.

Odtwarzacz mp3 – gdzie wybrać najlepszy?

Okazuje się, że tradycyjny odtwarzacz mp3 niełatwo dzisiaj znaleźć. Większość osób słucha muzyki na telefonie i mało kto poszukuje tego typu urządzeń. No cóż, ja będę wyjątkiem. Najpierw przejrzałam ofertę Saturna, gdyż jest to sklep, w którym często robię zakupy i mam do niego zaufanie. Tam znalazłam głównie modele firmy Sony w granicach od 200 do 600 złotych.

Potem sprawdziłam ofertę Neo24 i tam wybór był niewiele większy. Najciekawsze modele znalazłam na Morele.net i w końcu zdecydowałam się na zakup odtwarzacza Transcend z kartą pamięci 8 GB. Wiem, że nie jest to żadna nowość, ale spodobał mi się wizualnie i cenowo.

Niestety, ale w nowinkach wśród odtwarzaczy muzyki znalazłam tylko iPhone w różnych odsłonach. Ja poszukiwałam prostego, taniego modelu, który zapewni mi możliwość słuchania ukochanej muzyki i mam nadzieję, że mój wybór okaże się udany.

Blog Comments powered by Disqus.