Nawigacje samochodowe, jaką wybrać, by bez problemu dotrzeć do celu

Kasia
Nawigacje samochodowe, jaką wybrać, by bez problemu dotrzeć do celu

Dawniej, wybierając się w podróż, braliśmy ze sobą mapę. Aktualnie metoda ta to już przeżytek, ponieważ większość z nas korzysta z odkrycia elektroniki, jakim jest nawigacja samochodowa. Odpowiednio zaktualizowana pozwala nam dotrzeć do celu bez konieczności zatrzymywania się, aby sprawdzić trasę. Co więcej, lektor sam mówi nam, w którą stronę skręcić i na jaką drogę wyjechać.

Wszystkie nawigacje w mniejszym lub większym stopniu pomogą nam dotrzeć tam, gdzie chcemy. Skoro jednak zbliżają się wakacje, a więc czas podróży, postanowiłam przygotować małe zestawienie najlepszych nawigacji samochodowych według Morele.net.

Nawigacja GPS Vordon VOR-5AV

Urządzenie banalnie proste w obsłudze. Dotykowy, wrażliwy ekran pozwala na szybkie ustalenie drogi do celu. Nawigacja tworzy trasę, która pozwala ominąć korki, a tym samym szybciej dotrzeć na miejsce. Urządzenie posiada asystenta pasa ruchu, który informuje o tym, który pas należy zająć przy zjeździe ze skrzyżowania. Produkt zawiera dokładne mapy 42 krajów, a użytkownik otrzymuje zapewnienie dożywotniej aktualizacji za darmo.

Cena: 190 zł

Nawigacja GPS TomTom Start 25 M (1EN5.030.00)

Jeden z ciekawszych produktów firmy Tom Tom. Nawigacja również zapewnia dożywotnią aktualizację za darmo. Co więcej, posiada opcje takie jak asystent parkowania, mówione nazwy ulic oraz mapy 30-warstwowe. Dzięki zintegrowanemu uchwytowi można ją łatwo przymocować do samochodowej szyby. Prosta w obsłudze zapewnia przyjemną jazdę w dowolne miejsce.

Cena: 460 zł

Nawigacja GPS MIO Spirit 7500 PL (5413N5020015)

Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa posiadająca nowoczesną technologię oraz opcje, takie jak SmartRoutes czy LearnMe Pro, które pozwalają na szybkie ustalenie dobrej trasy. Produkt zawiera również funkcję asystent parkowania, umożliwiającą lokalizację parkingów. Jest to nowoczesny model w optymalnej cenie, który spełni wymagania każdego kierowcy.

Cena: 329 zł

Nawigacja GPS MODECOM FreeWAY MX4 HD (NAV-FREEWAYMX4HD)

Nowoczesny model z wyraźnym ekranem oraz wbudowanym czujnikiem gps wysokiej klasy. Produkt ten charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi i posiada funkcję przesłania własnej playlisty bezpośrednio do radia, dzięki czemu podczas jazdy możemy cieszyć się ulubioną muzyką. Nawigacja ta nie tylko zaprowadzi nas bezpiecznie do celu, ale również umili długą jazdę.

Cena: 285 zł

Blog Comments powered by Disqus.