Kosmetyki w prezencie dla mamy - doradzamy jak kupić trafnie

Hania
Kosmetyki w prezencie dla mamy - doradzamy jak kupić trafnie

Wkrótce Dzień Matki, zaczynamy rozglądać się za prezentem dla mamy. Czasami szukami czegoś wyjątkowego, a czasami wystarczy drobny, ale pożyteczny upinek. Kosmetyki napewno się nie zmarnują.

Kosmetyki są bardzo popularnym prezentem, zapewne dlatego, że zawsze są użyteczne, a obdarowana mama raczej jest zadowolona. Oczywiście warunkiem jest, aby był to kosmetyk w jej guście.

Jako dzieci mamy możliwość dyskretnie zbadać jej preferencje, choćby zaglądnąć na półkę w łazience, co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Nie warto kupować całkiem w ciemno, bo możemy nie trafić w gust, a wtedy cała sytuacja wprawi obie strony w zakłopotanie.

Jeśli wybieramy perfumy to warto podpytać, jakie lubi kwiaty, owoce, a może zioła. Ukrytym tekstem np. "widziałam w perfumerii flakonik, który w składzie miał xxx, ciekawe jak pachnie" możemy zorientować się, czy byłaby zaiteresowana taką linią zapachową.

Kupując krem należy zwrócić uwagę na potrzeby skóry, z reguły jesteśmy w stanie na oko odpowiedzieć sobie na to pytanie. Przykładowo mogą to być problemy ze zmarszczkami, z suchą skórą lub przetłuszczającą się, pękającymi naczynkami itp. Do tego oczywiście należy zwrócić uwagę na wiek i zapach kremu, aby nie był nadmienie intensywny.

Mogą wystąpić okoliczności, że mama ma jakąś potrzebę lub kompleks o czym dowiemy się w czasie miłej pogawędki. Być może szuka nowego produktu i nie umie się zdecydować. W tej sytuacji możemy poszperać w internecie w poszukiwaniu opinii i wybrać odpowiedni kosmetyk. Być może będzie to jakaś maseczka do włosów, kuracja regenerująca lub odżywka. Większość kobiet ma obsesje na punkcie włosów jakiś magiczny specyfik poprawiający ich stan będzie strzałem w dziesiątkę.

Mniej kłopotliwy będzie zakup uniwersalnego kosmetyku, jak np tusz do rzęs, pomadka, lakier do paznokci w zestawie lub też innych produktów do makijażu.

Ostatecznie możemy zakupić relaksujący zestaw do kąpieli w tym pieniący się płyn do kąpieli lub urządzenie pielęgnacyjne jak np. Oczyszczanie twarzy VisaPure Advanced SC5370/10.

Mamy jeszcze troszkę czasu, zatem napewno zdążymy poczytać różne opinie i wybrać najlepszy produkt.

douglas.pl

Blog Comments powered by Disqus.