Kolory ścian w sypialni pomogą odpocząć i poprawią samopoczucie

Witek
Kolory ścian w sypialni pomogą odpocząć i poprawią samopoczucie

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywają w naszej sypialni kontrasty kolorowe. Wpływają one w dużej mierze na nasze samopoczucie, ale także mają znaczenie estetyczne. Które połączenie będą ponadczasowe i praktyczne? Oto kilka propozycji.

Zieleń i lawenda

To klasyczne i ponadczasowe połączenie barw. Kolor lawendowy na ścianach nadaje ukojenia i pozwala na moc rozwiązań dekoracyjnych – zieleń z kolei nie dość, że doskonale łączy się z lawendą, to jeszcze nadaje klimatu sielskości i harmonii, który jest niezbędny w momentach wyciszenia.

Popiel i czerwień

To kolejne ciekawe połączenie kontrastowe. Odcienie szarości wpływają na nasz organizm wyciszająco, zaś przełamanie w postaci wyrazistej czerwieni nadaje wnętrzu oryginalności i zadziorności. To doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnych wnętrz.

Kawa z mlekiem

Brąz oraz beż to świetne uzupełnienia wnętrz sypialnianych. Kolory te doskonale ze sobą współgrają nadając wnętrzom stosowności i dając możliwość ciekawego oświetlenia. Ów kontrast sprawdzi się doskonale zarówno w nocy, jak i w dzień.

Blog Comments powered by Disqus.