Hoover Vortex Ultra - odkurzacz dla osób z alergią - recenzja

Kasia
Hoover Vortex Ultra  - odkurzacz dla osób z alergią - recenzja

Lato to piękna pora dla wielu osób, jednak alergicy nie są zadowoleni z unoszących się w powietrzu pyłków, liniejącej sierści zwierząt czy większej aktywności kurzu. Wiem, jak to jest, ponieważ sama od kilku lat cierpię, gdy tylko zrobi się cieplej. Zdaję sobie również sprawę, że w przypadku alergii na kurz lub kota, bardzo ważne jest systematyczne odkurzanie mieszkania. A do tego przyda się dobry odkurzacz.

Polecono mi ostatnio Hoover Vortex Ultra, wygodny i poręczny, przeznaczony głównie do czyszczenia foteli, kanap, materaców i pościeli.

Hoover Vortex Ultra – odkurzacz dla alergików

To właśnie z myślą o osobach, które zmagają się z alergią, Hoover przygotował nowy model odkurzacza, którego zadaniem jest zbieranie kurzu oraz sierści z pościeli czy mebli tapicerowanych. Każdy alergik wie, że takie zabiegi są bardzo trudne, ponieważ alergeny lubią gromadzić się na materiałach i trudno je z nich ściągnąć.

Hoover Vortex Ultra wyróżnia się parametrami, które umożliwiają dokładne oczyszczenie materiałów z elementów, które nie dają nam spać i powodują pieczenie w gardle.

  • Siła ssania do 500W – duża moc umożliwia zassanie w głąb materaca lub kanapy, dokładnie usuwając kurz i roztocza.

  • Lampa UV-C – promieniowanie lampy likwiduje nawet 99% bakterii.

  • 4200 obrotów na minutę – szybkie obroty pomagają dokładnie penetrować zewnętrzną stronę materiału.

Odkurzacz ten ma jeszcze inne zalety. Jest niewielki i łatwy w użyciu, więc bez problemu zmieści się domowej szafie. Patrząc na te parametry, możemy stwierdzić, że warto wybrać Hoover Vortex Ultra, który nie tylko pomoże alergikom przeżyć najgorsze miesiące, ale również umożliwi utrzymanie w domu pełnej czystości.

Mnie ten model pomógł bardzo, jest cichy i poręczny, więc mogę go używać codziennie, dzięki czemu zapewniam sobie zawsze czystą pościel, a sierść z łóżka zostaje usunięta. Wiem, że lato dopiero się zaczęło, a moje kociaki roznoszą teraz sierść po całym domu i nie da się temu zapobiec, mogę jednak ułatwić sobie spanie, wykorzystując ten nowoczesny sprzęt.

Blog Comments powered by Disqus.