Urządzamy siłownię w domu. Domowy sprzęt sportowy – gdzie go znaleźć?

Kasia
Urządzamy siłownię w domu. Domowy sprzęt sportowy – gdzie go znaleźć?

Wiosna i lato zachęcają do wzmożonych treningów. Być może jest to efekt nagłośnienia medialnego, a być może wewętrzna potrzeba lepszej kondycji latem.

Postanowiłam odświeżyć nieco moją domową siłownię. Mata do ćwiczeń popękała w kilku miejscach, a w piłce gimnastycznej zrobiły się dziury. Poza tym nie potrafiłam znaleźć gumy treningowej, a z hantli zaczął sypać się piach. Pomyślałam, że najwyższy czas na zmiany. Oczywiście poszukiwałam czegoś praktycznego, ale niedrogiego i tak natrafiłam po raz kolejny na stronę internetową sklepu Decathlon.

Sprzęt sportowy Decathlon – co tam znajdziemy?

Choć aktualnie na stronie znajdziemy ciekawe promocje na ekwipunek rowerowy, to zaglądając na strefę fitness, byłam zaskoczona mnogością wyboru sprzętu do ćwiczeń. Oferta tak mi się spodobała, że oprócz gumy za 20 złotych, maty do ćwiczeń w podobnej cenie i nowych rękawiczek za 25 złotych, kupiłam dodatkowo kółko treningowe i uchwyty do pompek.

Przez długi czas myślałam jeszcze nad zestawem hantli, ale zdecydowałam się poczekać do przyszłego miesiąca. Za całość zapłaciłam nieco ponad 100 złotych plus koszty przesyłki. Według mnie to świetna transakcja, teraz czekam na kuriera, abym mogła na dobre rozpocząć systematyczne treningi :)

mata

Blog Comments powered by Disqus.