5 produktów przydatnych w każdej podróży - sprawdź czy masz wszystko

Kasia
5 produktów przydatnych w każdej podróży - sprawdź czy masz wszystko

Wakacje to czas podróży. Wszyscy znajomi już planują urlop, chcąc odpowiednio dopracować każdy szczegół odpoczynku, na który czekali cały rok. Niektórzy wybierają się za granicę do ciepłych krajów, aby całe dnie leżeć na plaży, inni preferują aktywny wypoczynek, rezerwując noclegi w górach lub przygotowując się na ekstremalne przygody. Istnieje jednak kilka gadżetów, o których powinien pamiętać, każdy, kto wybiera się w podróż.

Aparat fotograficzny

Niezależnie od tego, gdzie się wybieramy, jeżeli chcemy zachować piękne wspomnienia z wycieczki, warto uwiecznić je na zdjęciach. Coraz częściej zamiast aparatu zabiera się ze sobą smartfony, które mają takie urządzenie już wbudowane, jednak nie zawsze zapewnia tak dobrą jakość zdjęć.

Latarka

Nawet gdy wybieramy się na wycieczkę do luksusowego hotelu, pamiętajmy, że nie wiemy, co może się zdarzyć, a latarka często przydaje się w kryzysowych sytuacjach. Jest to niezbędnik każdego biwakowicza, ale wszyscy powinniśmy pamiętać, aby zapakować taki sprzęt w podróżną torbę.

Apteczka

Wybierając się na wakacje samochodem, mamy obowiązek zabrać ze sobą apteczkę,w której znajdą się produkty pierwszej pomocy. Zawsze jednak warto wziąć ze sobą również niektóre leki, takie jak tabletki przeciwbólowe czy środki na biegunkę i elektrolity. Jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony, a podręczna apteczka już nie raz przydała się podróżnikom.

Powerbank

Powerbank to świetna pomoc w długiej podróży. Wyobraźmy sobie, że nagle rozładuje nam się telefon, czytnik ebooków lub inne urządzenie. Dzięki przenośnemu powerbankowi możemy wszystko podładować od ręki, bez konieczności poszukiwania źródła prądu.

Butelka filtrująca

Problemy żołądkowe na wakacjach wynikają często z wypicia zanieczyszczonej wody. Czasem nasz organizm potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do lokalnych warunków, więc, zamiast spędzać pierwsze dni urlopu w łazience, lepiej uzbroić się w butelkę, która w prosty sposób oczyści każdą wodę.

Blog Comments powered by Disqus.